top of page

Seminář Úvod do systému Krav Maga v dubnu

Aktualizováno: 11. 4.

V dubnu u nás proběhne seminářová neděle zaměřená na seznámení se se systémem Krav Maga pro úplné nováčky. Máš možnost si vyzkoušet sebeobranu Krav Maga – začneš se hýbat a žít zdravěji, poznáš super partu nových lidí a naučíš se bránit!Láká tě sebeobrana nebo bojové sporty? Chceš se začít hýbat, žít zdravěji? Nebo jen potřebuješ v životě konečně nějakou změnu? Wohoo, pak jsi tady správně!


Co ti Krav Maga může dát?

 • Změnu životního stylu – začneš se hýbat a žít zdravěji

 • Nové pohybové vzory – naučíš se vnímat své tělo jinak a budeš překvapený co vše dokážeš!

 • Super partu nových lidí

 • Schopnost efektivně bránit sebe a své blízké


Seminář Úvod do systému Krav Maga je pečlivě koncipovaný tak, aby tě seznámil se základními pilíři systému sebeobrany tak jak ji vyučujeme v organizaci KMG. Seminář se bude odehrávat ve dvou časech v neděli 14. dubna! Máš na výběr z časového slotu 9:00 až 12:00 nebo 13:00 až 16:00. Není potřeba mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty. Po absolvování semináře obdržíš 10% slevový kód na nákup permanentky, pokud by tě Krav Maga zaujala a chtěl/a bys k nám začít chodit na pravidelné lekce. Prakticky ihned po semináři se můžeš plynule začlenit do naší členské základny a začít navštěvovat pravidelné lekce začátečníků, mírně pokročilých nebo lekce pro všechny úrovně.


Shrnující info

 • Kdy? 14. dubna 2024, v 9:00 nebo v 13:00 - volná místa jsou již pouze v čase od 13:00

 • Kde? Krav Maga Global Gym, Štefánikova 38a

 • Pro koho? Věk 15+, ženy i muži.

 • Za kolik? Cena semináře je 600 CZK, úhrada probíhá převodem.


Co dělat, pokud chceš seminář absolvovat?

 1. Registruj se zde a rezervuj si místo na některém z časů v neděli 14. dubna – volná místa jsou již pouze v čase od 13:00!

 2. Po registraci ti dorazí potřebné info. Pozor – registrace je 100% až po uhrazení platby za seminář!

 3. Sleduj náš web, Instagram, Facebook a email, který použiješ při registraci na seminář - pokud by se cokoliv změnilo, budeme dávat vědět.

 4. A pak už jen přijď na termín na který si na duben rezervuješ místo.

 5. Pokud by ses rozhodl/a nepřijít, stornuj svoji registraci emailem nebo na telefonu, ať můžeme místo na semináři nabídnout dalším!Něco ti není jasné? Napiš nebo zavolej rovnou trenérovi!

1 009 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page