top of page

Seminář Footwork pro boj v postoji | 23. června

Aktualizováno: 23. 4.

V červnu u nás proběhne seminář zaměřený na footwork pro stand-up. Seminář je určený pro začátečníky i pokročilé studenty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti správného pohybu v postoji v kombinaci s boxerskými technikami – přestaň se v tom motat, začni se hýbat!Cítíš se během tréninku na svých vlastních nohách občas trošku nejistě? Chybí ti flow pro tvoji práci ve stand-upu tak, abys nad nohama nemusel/a přemýšlet? Nebo prostě víš, že tvůj box nebo kickbox má ve footworku mezery? Tenhle seminář je přesně pro tebe! Budeme pracovat se striktním pohybem v postoji, boxerskou chůzí, správnou distribucí váhy a se spoooustou boxerských kombinací.


Co ti seminář může dát?

 • Naučíš se základní i pokročilé způsoby pohybu v postoji

 • Poznáš rozdíly mezi striktní chůzí, boxerskou chůzí, pivotingem, přeskoky a přískoky a hlavně – naučíš se je používat!

 • Všechny nástroje si vyzkoušíš během fůry boxerských kombinací – rozšíříš tím svůj repertoár bojových dovedností nejen pro sebeobranu, ale i sparring se svými parťáky!

 • Naučíš se nové pohybové vzory, získáš jistotu ve svém pohybu a volnost pro svůj sparring


Seminář Footwork pro boj v postoji je pečlivě koncipovaný tak, aby tě seznámil se základními i pokročilými prvky footworku pro stand-up tak, aby sis rozšířil/a své obzory a byl/a jsi schopná s těmito novými dovednostmi pracovat sama dál v budoucnu. Seminář se bude odehrávat v 9:00 až 12:00 v neděli 23. června!


Shrnující info

 • Kdy? 23. června 2024, v 9:00 až 12:00

 • Kde? Krav Maga Global Gym, Štefánikova 38a

 • Pro koho? Věk 15+, ženy i muži.

 • Co s sebou? Chránič zubů a velké boxerské rukavice.

 • Za kolik? Cena semináře je 600 CZK, úhrada probíhá převodem.


Co dělat, pokud chceš seminář absolvovat?

 1. Registruj se zde a rezervuj si místo pomocí odkazu níže!

 2. Po registraci ti dorazí potřebné info na email. Zkontroluj dobře spam složku, promo akce, newslettery nebo archiv. 

 3. Pozor – registrace je 100% až po uhrazení platby za seminář!

 4. Sleduj náš web, Instagram, Facebook a email, který použiješ při registraci na seminář - pokud by se cokoliv změnilo, budeme dávat vědět.

 5. A pak už jen přijď na termín na který si rezervuješ místo.

 6. Pokud by ses rozhodl/a nepřijít, stornuj svoji registraci emailem nebo na telefonu, ať můžeme místo na semináři nabídnout dalším!Něco ti není jasné? Napiš nebo zavolej rovnou trenérovi!

97 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page