top of page

Nábory začátečníků Krav Maga od září 2023

V září chystáme velké nábory začátečníků. Nejen do lekcí dětí, ale také do lekcí dospělých. Zkus sebeobranu Krav Maga – začneš se hýbat a žít zdravěji, poznáš super partu nových lidí a naučíš se bránit!Láká tě sebeobrana nebo bojové sporty? Chceš se začít hýbat a žít zdravěji? Nebo jen potřebuješ v životě konečně nějakou změnu? Wohoo, pak jsi tady správně!


Co ti Krav Maga může dát?

  • Změnu životního stylu – začneš se hýbat a žít zdravěji

  • Nové pohybové vzory – naučíš se vnímat své tělo jinak a budeš překvapený co vše dokážeš!

  • Super partu nových lidí

  • Schopnost efektivně bránit sebe a své blízké


Nábory nových členů probíhají plynule od 11. září 2023 a dál! Přijď se podívat na kterýkoliv trénink - první lekce je vždy zdarma! Je na tobě, jestli budeš cvičit hned na úvodní lekci anebo se jen dojdeš mrknout – vždy tě rádi uvidíme. Není potřeba mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty. Na našich lekcích se naučíš vše, co k osobní bezpečnosti potřebuješ. Od základů bezpečného chování, přes bojové dovednosti, až po techniky Krav Maga samotné.


Co dělat, pokud chceš začít?

  1. Registruj se v našem rezervačním systému a rezervuj si místo na některé z lekcí pro začátečníky od 11. září 2023 a dále. Začátečnické lekce budou probíhat každý den od pondělí do čtvrtku, od 16:25 do 17:40.

  2. Pokud máš zájem o první lekci zdarma, tak při registraci na lekci zvol možnost Zaplatit na místě.

  3. Sleduj náš web, Instagram, Facebook a email, který použiješ při registraci do rezervačního systému - budeme pouštět do světa nové informace k organizaci náborů nebo výbavě na lekcích.

  4. A pak už jen přijď na lekci na kterou si na září rezervuješ místo :)

  5. Pokud by ses rozhodl/a nepřijít, stornuj v rezervačním systému svoji registraci, ať můžeme místo na lekci nabídnout dalším!Něco ti není jasné? Napiš nebo zavolej rovnou trenérovi!

2 008 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page