top of page

Co je to Krav Maga?

Krav Maga znamená v hebrejštině boj zblízka. Představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil (IDF), izraelské národní policie a dalších izraelských bezpečnostních složek.

Krav Maga je
moderní, praktickou, prověřenou soustavou sebeobranných technik, pečlivě koncipovaných tak, aby odpovídaly podmínkám dnešního, rychle se měnícího světa. Přečti si, jak chápe Krav Magu zakladatel naší organizace Eyal Yanilov tady!

DSC04467-3.jpg

Pro koho je Krav Maga?

Zpracováním do tří proudů pro užití v ozbrojených silách, policejními složkami i v civilní sféře získal systém Krav Maga vysoké uznání ze strany jak zkušených profesionálů z oblasti sebeobrany, tak od expertů bojových umění. Vysoce účinná aplikovatelnost, jednoduchost a realistický přístup zajišťuje studentům Krav Magy přímočarou výuku osobní bezpečnosti bez zbytečného balastu.

Krav Maga se díky svým vynikajícím charakteristikám prezentuje jako ideální souhrn sebeobranných metod pro muže i ženy, osoby mladé i staré, pro lidi fyzicky vybavené více či méně.

V Krav Maga Brno připravujeme naše studenty co nejkomplexněji. První měsíce se věnujeme pilování základů. Rozvíjíme pohybové dovednosti, údery, kopy, kondici, sílu nebo bezpečné chování. Jakmile si naši studenti osvojí nutné základy, přecházíme co nejdříve k technikám Krav Magy samotné.

Co je to Krav Maga Global?

Společnost Krav Maga Global byla založena v roce 2010 Eyalem Yanilovem. Hlavním cílem bylo šíření Krav Magy po celém světě ve strukturovanějším formátu a současně při zachování nejvyšší úrovně výcviku. Pod personálním dohledem Eyala Yanilova působí ve společnosti Krav Maga Global tým vysoce kvalifikovaných instruktorů, známých jako „globální tým“ a „mezinárodní tým“, kteří jsou odpovědní za další vzdělávání instruktorů Krav Maga a vedení exkluzivních seminářů a odborných kurzů po celém světě.

KMG je uznávána jako jedna z nejprofesionálnějších a mezinárodně působících organizací Krav Maga na světě, která získala důvěru bezpečnostních složek i civilistů.

kmg.jpg
bottom of page