top of page

Od září spouštíme lekce grapplingu a MMA pro začátečníky

Aktualizováno: před 6 dny

Každý, kdo u nás byl na aspoň jednom tréninku ví, jak velký klademe v KMG důraz na bojové dovednosti našich studentů. Co si pod tím představit? Komplexní bojovou přípravu, která čerpá z různých bojových sportů a stylů.Každý, kdo u nás byl na aspoň jednom tréninku ví, jak velký klademe v KMG důraz na bojové dovednosti našich studentů. Co si pod tím představit? Komplexní bojovou přípravu, která čerpá z různých bojových sportů a stylů. Koneckonců, když Imi Krav Magu zakládal, ve velkém čerpal z boxu, wrestlingu nebo juda. Samozřejmě - Krav Maga není bojový sport. Neřídíme se pravidly, pracujeme s taktickým chováním, prevencí a řešíme hrozby i útok se zbraní. Nicméně prakticky každá obranná akce, se kterou se v Krav Maze setkáš, pracuje s nějakým úderem, kopem, kontrolou nebo pohybovým vzorem, které najdeš v bojových sportech jako je box, kickbox, grappling, wrestling nebo MMA. A nemalá část našich obran přímo spočívá v modifikovaných technikách z klasických bojových stylů. Bez toho realistická sebeobrana nejde dělat. Tečka. Kromě toho jsou bojové sporty jednoduše zábava a výzva, o kterou se nechceme ochuzovat


Rozhodli jsme se v našem novém gymu od září zavést další pravidelné lekce bojových dovedností. Kromě těch večerních a víkendových, které v rozvrhu dál zůstávají, přidáváme pravidelné ranní lekce MMA a grapplingu. Ty u nás budou vyučovat zkušení závodníci a instruktoři ze SWAG gym Brno, po kterých nové prostory přebíráme. Lekce jsou vypsány hned na první náborový týden, každé ráno v 7:00 od pondělí do čtvrtku. Mrkni na náš rozvrh od září tu. A pokud nemáš s bojovými sporty nebo sebeobranou žádné zkušenosti, tak se vůbec neboj – lekce jsou určené pro úplné začátečníky.


Co je to MMA?

MMA, neboli smíšená bojová umění jsou plnokontaktní bojový sport beze zbraní. Povoleny jsou údery, kopy, boj v postoji i na zemi, páky, škrcení a jiné submise. MMA je tak zjednodušeně řečeno kombinací thajského boxu, wrestlingu a grapplingu.


Co je to grappling?

Grappling je bojový sport, ve kterém ja vašim cílem dostat svého soupeře do situace, kdy ho svým úsilím nutíte souboj vzdát. Využívají se k tomu techniky označované jako submise Jde primárně o techniky z boje na zemi - páčení, škrcení a kontrola. Grappling je zjednodušeně řečeno MMA bez úderů a kopů.


Co ti lekce MMA a grapplingu můžou dát?

 • Základy i pokročilé dovednosti v nejpopulárnějších bojových sportech současnosti

 • Naučíš se základní grapplingové submise nebo MMA set-upy

 • Obrovský skok dopředu ve tvých sebeobranných schopnostech

 • Rozšíříš svůj repertoár bojových dovedností nejen pro sebeobranu, ale i sparring se svými parťáky!

 • Naučíš se nové pohybové vzory


Shrnující info

 • Kdy? od 2. září 2024, Po – Čt, 7:00 – 8:00

 • Kde? Krav Maga Global Gym, Dominikánské náměstí 187/5

 • Pro koho? Věk 15+, ženy i muži.

 • Za kolik? Na lekce se vztahují naše běžné permanentky nebo Multisport karty


Co dělat, pokud chceš začít?

 1. Registruj se v našem rezervačním systému a rezervuj si místo na některé z lekcí pro začátečníky od 2. září 2024 a dále.

 2. Pokud máš zájem o první lekci zdarma, tak při registraci na lekci zvol možnost Zaplatit na místě.

 3. Sleduj náš web, Instagram, Facebook a email, který použiješ při registraci do rezervačního systému - budeme pouštět do světa nové informace k organizaci náborů nebo výbavě na lekcích.

 4. A pak už jen přijď na lekci na kterou si na září rezervuješ místo :) Gym najdeš na adrese Dominikánské náměstí 187/5 (vchod do domu vedle kavárny SKØG). Vejít se dá také přes Dům Pánů z Lipé z náměstí Svobody. Sídlíme v bývalém SWAG Brno.

 5. Pokud by ses rozhodl/a nepřijít, stornuj v rezervačním systému svoji registraci, ať můžeme místo na lekci nabídnout dalším!Něco ti není jasné? Napiš nebo zavolej rovnou trenérovi!

53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page