top of page

Sebeobrana pro děti a teenagery od září 2024 v Brně

Krav Maga Brno od září 2024 otevírá nové lekce pro děti ve věku od 5 do 9 let a teenagery ve věku 10 až 14 let. Už v pondělí 9 září 2024 začínají první úvodní lekce. Kdo lekce vyučuje? Jak často budou? Na kolik vás to vyjde? Čtěte více.Klub Krav Maga Global Brno bude od září rozšiřovat svoji členskou základnu o ty nejmenší i dospívající bojovníky. Každý den od pondělí do čtvrtku u nás budou probíhat lekce pro děti ve věku 5 – 9 let a také pro teenagery ve věku 10 – 14 let. Lekce jsou vedeny naší zkušenou instruktorkou Evou Čapovovou, mezinárodně certifikovanou instruktorkou sebeobrany dětí a mládeže v rámci organizace Krav Maga Global.


Proč by mělo vaše dítě začít s Krav Magou?

  • Naši instruktoři dětí jsou profesionálové, kteří prošli náročnou přípravou, zaměřenou na pedagogiku u dětí a dospívajících a neustále se vzdělávají.

  • Lekce dětí jsou koncipované tak, aby respektovaly aktuální fyzické a mentální nastavení studentů a dále je rozvíjely.

  • Z vašich dětí se nestanou rváči, naopak. Lekce s námi je naučí lépe zvládat emoce, respektovat druhé děti i dospělé nebo lépe zvládat stresové situace.

  • Děti se naučí vyhýbat se rizikovým situacím a pokud k nim dojde, naučí se je řešit – to vše zábavnou formou, v bezpečném a respektujícím prostředí.

  • Vaše ratolesti se vyřádí a unaví – a to se vždy hodí :)


Nábory dětí a juniorů probíhají od 9. září 2024. Lekce pro děti (5 – 9 let) budou vždy v pondělí a středu od 15:30 do 16:30 a lekce pro juniory (10 – 14 let) v úterý a čtvrtek od 15:30 do 16:30. Přijďte se podívat s dětmi nebo je vyšlete na kterýkoliv trénink - první lekce je vždy zdarma! Je na vás, jestli budete cvičit hned na úvodní lekci anebo se jen dojdete mrknout – vždy vás rádi uvidíme. Vaše děti nemusí mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty. Na našich lekcích se naučí vše, co k bezpečnosti potřebují. Učíme děti správně padat, hýbat se, zvládat emoce, stres, krizové situace, ale i komunikaci s vrstevníky a s dospělými.Co dělat, pokud chcete své dítě přihlásit?

  1. Registrujte sebe nebo vaše dítě v našem rezervačním systému a rezervujte si místo na některé z lekcí pro děti a juniory od 9. září 2024.

  2. Pokud máte zájem o první lekci zdarma, tak při rezervaci místa na lekci zvolte možnost Zaplatit na místě.

  3. Sledujte náš web, Instagram, Facebook a email, který použijete při registraci na náborovu lekci - budeme pouštět do světa nové informace k organizaci náborů nebo výbavě na lekcích.

  4. Doražte na některou z lekcí pro děti, které startují 9. září 2024. Lekce probíhají v pondělí a ve středu, od 15:30 do 16:30 (pro děti 5 – 9 let) a ve stejný čas úterý a čtvrtek (pro juniory 10 – 14 let). Gym najdete na adrese Dominikánské náměstí 187/5 (vchod do domu vedle kavárny SKØG). Vejít se dá také přes Dům Pánů z Lipé z náměstí Svobody. Sídlíme v bývalém SWAG Brno.

  5. Pokud byste se rozhodli nepřijít, stornujte v rezervačním systému svoji rezervaci, ať můžeme místo na lekci nabídnout dalším!Něco ti není jasné? Napiš nebo zavolej rovnou trenérovi!

195 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page