top of page

Nábory pro děti a juniory od ledna 2024

Aktualizováno: 11. 12. 2023

Krav Maga Brno od ledna 2024 otevírá také lekce pro děti ve věku od 5 do 9 let a nově také pro juniory ve věku od 10 do 14 let. Už v pondělí 8. ledna 2024 začínají první úvodní lekce. Kdo lekce vyučuje? Jak často budou? Na kolik vás to vyjde? Čtěte více.Klub Krav Maga Global Brno bude od ledna rozšiřovat svoji členskou základnu nejen o dospělé studenty, ale také o děti (5 – 9 let) a juniory (10 – 14 let).


Proč by mělo vaše dítě začít s Krav Magou?

  • Naši instruktoři dětí jsou profesionálové, kteří prošli náročnou přípravou, zaměřenou na pedagogiku u dětí a neustále se vzdělávají.

  • Lekce dětí jsou koncipované tak, aby respektovaly aktuální fyzické a mentální nastavení studentů a dále je rozvíjely.

  • Z vašich dětí se nestanou rváči, naopak. Lekce s námi je naučí lépe zvládat emoce, respektovat druhé děti i dospělé nebo lépe zvládat stresové situace.

  • Děti se naučí vyhýbat se rizikovým situacím a pokud k nim dojde, naučí se je řešit – to vše zábavnou formou, v bezpečném a respektujícím prostředí.

  • Vaše ratolesti se vyřádí a unaví – a to se vždy hodí :)


Nábory dětí a juniorů probíhají od 8. ledna 2024. Lekce pro děti (5 – 9 let) budou vždy v pondělí a středu od 15:20 do 16:20 a lekce pro juniory (10 – 14 let) v úterý a čtvrtek od 15:20 do 16:20. Přijďte se podívat s dětmi nebo je vyšlete na kterýkoliv trénink - první lekce je vždy zdarma! Je na vás, jestli budete cvičit hned na úvodní lekci anebo se jen dojdete mrknout – vždy vás rádi uvidíme. Vaše děti nemusí mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty. Na našich lekcích se naučí vše, co k bezpečnosti potřebují. Učíme děti správně padat, hýbat se, zvládat emoce, stres, krizové situace, ale i komunikaci s vrstevníky a s dospělými.


Co dělat, pokud chcete své dítě přihlásit?

  1. Registrujte sebe nebo vaše dítě v našem rezervačním systému a rezervujte si místo na některé z lekcí pro děti od 8. ledna 2024, vždy v pondělí a ve středu, od 15:20 do 16:20 (pro děti 5 – 9 let) a ve stejný čas úterý a čtvrtek (pro juniory 10 – 14 let)

  2. Pokud máte zájem o první lekci zdarma, tak při rezervaci místa na lekci zvolte možnost Zaplatit na místě.

  3. Sledujte náš web, Instagram, Facebook a email, který použijete při registraci na náborovu lekci - budeme pouštět do světa nové informace k organizaci náborů nebo výbavě na lekcích.

  4. Doražte na některou z lekcí pro děti nebo juniory, které startují 8. ledna 2024. Lekce probíhají v pondělí a ve středu, od 15:20 do 16:20 (pro děti 5 – 9 let) a ve stejný čas úterý a čtvrtek (pro juniory 10 – 14 let)

  5. Pokud byste se rozhodli nepřijít, stornujte v rezervačním systému svoji rezervaci, ať můžeme místo na lekci nabídnout dalším!Něco ti není jasné? Napiš nebo zavolej rovnou trenérovi!

497 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page